• معدن
  معدن

  ما چالش های صنعت معدن را درک می کنیم. هر سال، چالش‌های جدید و فرصت‌های جدید وجود دارد، و تیم کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا به پویایی قدرتمندی که صنعت را تغییر می‌دهد، پیمایش کنید و به آن پاسخ دهید. شما از مشاوره، قطعات مکانیکی و سیستم های روانکاری پشتیبانی ما را دارید - ما کسب و کار معدن شما را تحت پوشش قرار می دهیم!

 • کشاورزی
  کشاورزی

  سازمان های فعال در این صنعت همیشه برای به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی و به حداکثر رساندن بازده تلاش می کنند و در دستان خوبی هستند. ما نه تنها قطعات یدکی را ارائه می دهیم، بلکه تعمیرات و نگهداری را نیز انجام می دهیم.

 • شیمیایی
  شیمیایی

  GIS پشتیبانی کامل را برای به حداکثر رساندن عملکرد هر کارخانه شیمیایی ارائه می دهد و خدمات یدکی، تعمیرات و نگهداری و همچنین آموزش را ارائه می دهد. ما برای کارخانه های شیمیایی در انواع مختلف از پایه، مواد شیمیایی تخصصی، داروسازی و بیوتکنولوژی گرفته تا بزرگترین مجتمع های پتروشیمی خدمات ارائه می دهیم.

 • ساخت-و-ساز
  ساخت و ساز

  در حوزه ساخت و ساز، شما در دستان خوبی هستید. GIS طیف وسیعی از تجهیزات را از جرثقیل ها، ماشین آلات سنگین (بولدوزر و بیل مکانیکی، لودر، تجهیزات تخریب، متراکم کننده خاک و غیره) و قطعات یدکی تا خانه های هوشمند ارائه می دهد.

 • نفت-و-گاز
  نفت و گاز

  با توجه به چالش‌های موجود در حوزه نفت و گاز، حتی بهترین شرکت‌ها نیز به مشاوره حرفه‌ای نیاز دارند و ما در GIS از تخصص گسترده خود در توسعه مدل‌های تجاری جدید، استراتژی‌های تحول‌آفرین و رویکردهای دیجیتال و عملیاتی پیشرو که ارزش واقعی را ارائه می‌دهند، بهره می‌بریم. علاوه بر این ما محصولاتی را عرضه می کنیم که هر شرکتی در این زمینه نیاز دارد. اگر نیاز یا سؤال خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.

 • انرژی
  انرژی

  برای هر نوع چالشی در بخش انرژی می توانید روی GIS حساب کنید. ما به شما در افزایش درآمد و کاهش هزینه ها کمک می کنیم و بهترین استراتژی هایی را که یک سازمان در این زمینه به آن نیاز دارد ارائه می دهیم. GIS از مجموعه گسترده ای از محصولات، سیستم ها، راه حل ها و خدمات برای اطمینان از بالاترین عملکرد، قابلیت اطمینان و بازگشت سرمایه شرکت های مرتبط با انرژی از جمله انرژی های تجدید پذیر برخوردار است.

 • غذا-و-نوشیدنی
  غذا و نوشیدنی

  GIS هر آنچه را که برای فعال نگه داشتن کارخانه های فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی لازم است دارد. با محصولات درخشان و خدمات مشتری ما، هر شرکتی در این زمینه می تواند هر راه حلی را که نیاز دارد را به مطمئن ترین روش دریافت کند.

 • آب-و-فاضلاب
  آب و فاضلاب

  GIS راه حل هایی را ارائه می دهد که هر کارخانه آبی برای عملکرد کارآمد، ایمن و مقرون به صرفه از طریق ترکیبی منحصر به فرد از نوآوری، تخصص و تجربه به آن نیاز دارد.