سیم الماس به طور گسترده ای در استخراج سنگ استفاده می شود. افزایش ایمنی، سرعت تولید، عملکرد بهینه و در عین حال کاهش اتلاف منابع از ویژگی های این محصول است. 
در معادن سنگ ماربل، سه نوع مونتاژ مختلف را می توان به همراه تغییر تعداد دانه الماس در هر متر برای انطباق با هر نوع سنگ مرمر و تکنیک استخراج استفاده کرد. این سیم قابلیت برش خشک در شرایط خواص هم دارد. 
همه سیم ها بر اساس ویژگی ها و نمونه  سنگ و اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان,  برای بالاترین راندمان برش ممکن ساخته میشوند.

سيم الماس GIS به دلیل استفاده گسترده آن از جایگاه برجسته ای در حوزه استخراج سنگ برخوردار است که این موضوع پیشرفت های قابل توجهی را در پروتکل های ایمنی سرعت تولید و بازده به ارمغان می آورد و همزمان اتلاف منابع را مهار می کند.
در معادن سنگ مرمر سه نوع مونتاژ مجزا وجود دارد که هر کدام دارای تراکم مهره های متفاوتی در هر متر هستند و میتوانند برای انطباق با مواد و تکنیکهای مختلف استخراج استفاده شوند. علاوه بر این در شرایط خاص برش خشک نیز یک گزینه مناسب است تمام راه حلهای سیم الماس GIS ما با در نظر گرفتن ویژگیهای منحصر به فرد نمونههای سنگی ارائه شده توسط مشتریان محترم به دقت ساخته شدهاند و بالاترین سطح راندمان برش را تضمین می کنند.
محصولات سیم الماس GIS را که برای بهینه سازی ،ایمنی افزایش سرعت تولید و افزایش بازده کلی طراحی شده اند و در عین حال اثرات زیست محیطی را به حداقل می رساند تجربه کنید با سیم الماس GIS میتوانید به یک راه حل قابل اعتماد و با کارایی بالا برای نیازهای استخراج سنگ خود اعتماد کنید.

 

پارامترهای محصول:

سیم برش الماس تَف‌جوشی شده یا سینترینگ 

 

 

سیم برش الماس خشک بر (بدون نیاز به آب)

 

 

سیم برش الماس الکتروپلیتد یا آبکاری شده

 

سیم الماس با مشخصات دیگر موجود میباشد که با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید خواهد شد. تعداد دانه های الماسه مونتاژ شده در هر متر مخصوص سیم های استاندارد می باشد. جهت کاربردهای ویژه بر حسب نیاز مشتری قطر و تعداد دانه الماسه  را می توان تغییر داد.

سیم الماس برای معدن ماربل