سیم الماس به طور گسترده ای در پردازش و قواره کردن بلوک های سنگی استفاده می شود. برای برش اسلب، پروفیل و سایر کاربردها. بسیاری از ترکیبات مونتاژ تعداد و قطر دانه های الماسه در هر متر را می توان برای مطابقت با کاربردهای مختلف استفاده کرد.
برای رسیدن به بالاترین راندمان برش٬ همه سیم ها بر اساس ویژگی ماشین آلات، مواد و نوع استفاده ارائه شده توسط مشتریان تولید میشوند.

سيم الماس GIS کاربرد گسترده ای در پردازش بلوک های سنگی پیدا میکند که برای اهداف مختلفی مانند برش اسلب و سایر کارهای مرتبط انجام می.شود برای برآوردن کاربردهای خاص میتوان از ترکیبهای متعددی که شامل انواع مونتاژ قطر و تراكم مهره ها در هر متر است، استفاده کرد.
هر سیمی که ما ارائه می دهیم راه حلی است که با در نظر گرفتن ویژگیهای منحصر به فرد ماشین آلات، مواد و الزامات استفاده خاص ارائه شده توسط مشتریان عزیزمان به دقت توسعه یافته است این رویکرد دقیق دستیابی به بالاترین راندمان برش را تضمین میکند و امکان پردازش دقیق و بهینه سنگ را فراهم می کند.
تطبیق پذیری و دقت سیم الماس GIS را که متناسب با نیازهای کاربردی خاص شما طراحی شده است، تجربه کنید. با مجموعه ای از گزینههای مونتاژ قطرها و تراکم مهرهها برای انتخاب میتوانید به نتایج استثنایی در مربع سازی، برش دال، پروفیل سازی و سایر کارهای پردازش سنگ دست یابید به سیم الماس GIS اعتماد کنید تا حداکثر راندمان برش را ارائه دهد و شما را قادر میسازد بهره وری را به حداکثر برسانید و به کیفیت فوق العاده در عملیات خود دست یابید.

پارامترهای محصول:

سیم الماس با مشخصات دیگر موجود میباشد که با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید خواهد شد. تعداد دانه های الماسه مونتاژ شده در هر متر مخصوص سیم های استاندارد می باشد. جهت کاربردهای ویژه بر حسب نیاز مشتری قطر و تعداد دانه الماسه  را می توان تغییر داد.

سیم الماس برای پردازش بلوک های سنگی